Böbrek Taşı Rahatsızlığına Ameliyatsız Ağrısız Çözüm

Genetik yatkınlık dışında, beslenme alışkanlıkları da böbrek taşı oluşumunu etkileyen faktörler arasında yer almaktadır. Az su tüketenler, idrar yolu enfeksiyonu yaşayanlar ve bazı fonksiyonların tam olarak çalışamaması sonucu, taş oluşumu gerçekleşir. Bir diğer sorun da, eğer kabızlık ve ishal sorunu yaşıyorsanız, böbrek taşı oluşma riski daha fazladır. Böbrek taşı oluşumu Türkiye genelinde 30 yaş ve üzeri kişilerde görülmektedir. Kadınlara oranla erkeklerde görülme riski daha fazladır. Böbrek taşı şekilsiz olarak oluştuğundan, rahatsızlığın derecesinin belirleyicisi konumundadır. Taş şekilsiz olarak sivri, yuvarlak veya köşeli şekilde ortaya çıkar. Mesaneye doğru yol alırsa, karın ağrısı ve sancı şikâyetleri ortaya çıkar. En büyük belirtilerinden biri de idrar yanmasıdır. İdrarda kimi zaman pembe renkli kan görülebilir. Bu şikâyetlerin giderek artması, kişinin hareketinin kısıtlanmasına neden olmaktadır. Günümüzde doğal yöntemler kullanılarak, böbrek taşı tedavi edilebilmektedir. Şekilsiz olarak oluşan parçalar, Eşkina taşı ile böbrek taşları eritilerek şikâyetler giderilmektedir. balık taşı.

Ağrılı Böbrek Taşlarına Eşkina İle Son Verin

 Eşkina Taşı, böbrek taşı düşürmede etkili olarak kullanılan, doğal yöntemlerden biridir. Böbrekte biriken mineraller mesaneye geçemeyecek kadar büyük olabilir. Buna böbrek taşı denir. Böbrek taşı, ağrılı ve sancılı geçen bir hastalıktır. Vücutta ilk olarak karın ağrısı şeklinde kendisini gösterir. Böbrekteki taşı, ağrılı şekilde mesaneye inerek, idrar yollarını tahriş ederek, İdrar yanmasına neden olur.

Böbrek Taşı Düşürme Yöntemlerinden En Etkili Olanı

Karadeniz bölgesi balıkçılık yönünden zengin bir bölgedir. Bölgede yetişen kötek türü balık avlandığında, balığın kafatasının iç tarafında beyaz taş parçaları keşfedilmiştir. Bu balık taşı incelendiğinde, böbrek taşını parçalayabilecek özellikte olduğu kanıtlanmıştır. Balık taşı böbrek taşını parçalayarak, taşın mesaneden geçişini ve vücuttan atılmasını kolaylaştırmaktadır. Böbrek taşı düşürme yöntemlerinden birçoğu etkisiz kalırken, balık taşı, etkisi kanıtlanmış olarak karşımıza çıkmaktadır. Sağlık bakanlığının ve doktorların, eşkina taşı kullanılmasında bir sakınca olmadığı konusunda, açıklama yapmışlardır. Kullanmadan önce beyaz taşın toz haline getirilmesi gerekmektedir. Limon suyu ile bir gece buzdolabında dinlendirildikten sonra, zeytinyağı ile karıştırılarak tüketilebilir. Balık taşının doğal etkisinin bulunması ve içerisinde katkı maddesinin bulunmaması, ürünün kullanımı konusunda güven sağlamaktadır. Satın almak ve detaylı bilgi için www.Eskinasifasi.com adresini ziyaret edebilirsiniz. eşkina taşı

Böbrek Taşı Düşürme Yöntemleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp chat WhatsApp Sipariş Hattı