Böbrek Taşı Düşürmede Ekşina Taşı Etkisi

 

 Böbreklerde çeşitli sebeplere bağlı olarak böbrek taşı oluşmaktadır. Böbreklerde taş oluşumu nedenleri arasında kullanılan bazı ilaçların yan etkisi olduğu gibi aynı zamanda yanlı beslenme gibi nedenlere bağlı olarak da ortaya çıkabilmektedir. Böbrek taşının en büyük nedenlerinden biri de böbreklerin susuz kalmasıdır. Böbrek taşı insan vücudunda ağrı ve sızı oluşturmaktadır. Böbrek taşı düşürme ise oldukça zordur. Bunun için bazı tıbbi işlemler ve ameliyatlar vardır ancak bu süreçte oldukça sancılıdır. Böbrekte taş olan hastaların yüzünü güldürecek olan ekşina taşı ise Karadeniz’de bulunan Minekop veya Kötek balığı olarak bilinen balığın kafatasından çıkarılan taş, parça sayesinde böbrek taşı bulunan kişiler bu sorundan ağrısız ve sızısız bir şekilde kurtulmaktadır.

 

Ekşina Şifası balık taşı

 

Ekşina taşı aynı zamanda balık taşı olarak bilinen taş ağrısız ve sızısız bir şekilde böbrek taşından kurtulmanıza yardımcı olmaktadır. Bıçak altına yatmadan, ağrı sızı çekmeden böbrek taşından ekşina taşı, balık taşı sayesinde kurtulabilirsiniz. Ekşina taşının etkileri klinik olarak kanıtlanmıştır. Bu yüzden güvenle satın alarak kullanabilirsiniz.

 

Ekşina Taşının Kullanımı ve Etkileri

 

Minekop, eşkina taşı olarak bilinen bu taş öncelikle un şekline gelene kadar dövülmekte ve daha sonra limonla karıştırılarak 2 gün boyunca buzdolabında bekletilmektedir. 2 günün sonunda bekletilen ekşina taşı buzdolabından çıkarılarak üzerine 1 çay kaşığı kadar zeytinyağı eklenmekte ve daha sonra içilmektedir. Oldukça şifalı olan bu taş sayesinde böbrek taşları sorunsuz ve kısa süre içinde ağrı ve sızı çekmeden düşmektedir. Kimyasal ve acılı yöntemler denemek yerine bu doğal ekşina taşı sayesinde zahmetsiz bir şekilde böbrek taşı sorunundan kurtulabilirsiniz. Böbrek taşı düşürme de etkili olan ekşina taşı hakkında tüm merak ettiklerinize ise www.Eksinasifası.com adresinden ulaşabilir, detaylı inceleyebilirsiniz.  balık taşı

Böbrek Taşı Düşürmede Ekşina Taşı Etkisi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp chat WhatsApp Sipariş Hattı